Ul. Piłkarska 23,
Bytom

Nowa oferta sprzedaży miału węglowego niekoksującego, transport węgla, usługi magazynowania w Bytomiu.

Nasz miał węglowy jest wysokoenergetyczny i charakteryzuje się wysoką kalorycznością oraz niższą ceną w stosunku do węgli o większej granulacji i podobnej wartości opałowej. Może być stosowany jako opał samoistny lub jako domieszka do paliwa o większej granulacji. Produkt powstaje z najwyższej jakości węgla kamiennego. Pomimo wysokiego współczynnika wartości opałowej, cechuje go brak zdolności do spiekania. Jeżeli zależy Państwu na zakupie miału o najwyższej jakości, wybór tego produktu będzie najlepszym rozwiązaniem.

Przyczynia się do zmniejszenia kosztów ogrzewania. Wykorzystywanie miału eliminuje ryzyko zrywania zawleczek bezpieczeństwa oraz nadmiernego zużywania podajników paliwa. Wykorzystywanie tego materiału opałowego zmniejsza ilość wydzielanych gazów cieplarnianych co ma korzystny wpływ na środowisko. Niska zawartość popiołu zmniejsza częstotliwość czyszczenia komory, a zerowy współczynnik spiekania, zapewnia znikome zjawisko szlakowania i koksowania podczas procesu spalania.

W naszej ofercie posiadamy miał o kaloryczności 19,21,23,25 oraz 27 MJ/kg. Zawartości popiołu do 16% oraz zawartość siarki od 0.2 do 0.8%.